zaprasza na kurs:

Warsztat lektora online

Uwaga, teraz nowa formuła!

Praca lektora online to więcej niż tylko konwersacje przez Skype.

Poznaj wszystkie możliwości jakie daje praca online i zdobądź niezbędne umiejętności pozwalające wykonywać ją na najwyższym poziomie.

 

Weź udział w kursie online i naucz się:

Wykorzystywać umiejętności biznesowe

Tworzyć angażujące materiały e-learningowe

Propagować właściwe strategie nauki online

Budować długotrwałe relacje online

Stosować odpowiednie narzędzia e-learnigowe

Automatyzować pracę i oszczędzać czas


Jak wygląda kurs?

W trakcie kursu zapoznasz się z najnowszymi trendami oraz rozwiązaniami e-learningowymi.

Będziesz mieć dostęp do platformy e-learningowej, na której znajdziesz filmiki wprowadzające oraz materiały omawiające szerzej tematykę filmików video wraz z szablonami i ćwiczenia do wykonania we własnym zakresie.

Dostęp do kursu otrzymujesz na zawsze.

Będą na Ciebie czekać zadania, które pomogą Ci zrozumieć specyfikę pracy online oraz przygotują Cię do samodzielnego korzystania z narzędzi e-learningowych

W trakcie kursu możesz wymieniać się obserwacjami i komentarzami z innymi uczestnikami kursu oraz ze mną. Komentarze wbudowane są kurs. To doskonały sposób na poszerzenie swojej wiedzy. To lepsze rozwiązanie niż grupa na FB!

Możesz także wybrać jedną z 2 wersji kursu:

1) praca samodzielna - bez mojego komentarza i informacji zwrotnej - opcja dostępna stale,

2) praca samodzielna z zadaniami przesyłanymi do mnie i indywidualną informacją zwrotną (opcja dostępna czasowo w wyznaczonych terminach).

Dla kogo ten kurs?

Ten kurs kierowany jest do lektorów pragnących doszkolić się w nauczaniu online. Nie ważne czy masz już doświadczenie, czy jesteś na początku drogi. Ważne, że chcesz pochłaniać technologie i korzystać z nich możliwie najlepiej.

Jeżeli jednak oczekujesz, że kurs da Ci gotowe rozwiązanie na wszystko, to się rozczarujesz. W kursie pokazuję jak poruszać się po szybko zmieniających się technologiach edukacyjnych i jak najlepiej korzystać z aktualnych zasobów, ale nie prowadzę Cię za rękę.

Testowanie i wyciąganie wniosków dotyczących użyteczności danego narzędzia dla Ciebie leży już po Twojej stronie.

Jeśli masz inne oczekiwania lub wątpliwości, czy kurs na pewno jest dla Ciebie, napisz do mnie, a rozwiejemy je.

Kim jestem?

Karolina Roziewicz

Propagatorka idei "Language Learning is a lifestyle" oraz twórca SlowLingo.

Lektorka języków online z 10-letnim stażem

  • Zajęcia online przez Skype
  • Tutoring
  • Monitorowanie postępów i motywowanie
  • Praca na platformach e-learningowych

Twórca materiałów e-learningowych

  • Słowniki elektroniczne
  • Samouczki do nauki języka angielskiego i niderlandzkiego
  • Kursy kompleksowe

Manager programów i produktów edukacyjnych

  • Programy językowe (kompletne kursy online)
  • Programy coachingowe (coaching językowy)
  • Produkty e-learningowe do nauki języków

Poznaj opinie o kursie:

Magdalena Surowiec

Powiem, że nie sądziłam, że mogę się jeszcze czegoś nauczyć w uczeniu online, ale jednak tak. Jestem zachwycona kursem. Dowiedziałam się bardzo dużo o narzędziach ułatwiających nauczanie języka obcego. Wielu z nich wcześniej nie znałam. Kurs został przygotowany bardzo profesjonalnie, bardzo przyjaźnie dla uczestnika. Uczę przez Internet już o wielu lat i czasami wydawało się, że nie ma to przede mną tajemnic, ale z kursu SlowLingo dowiedziałam się jednak sporo nowych rzeczy. Bardzo podobało mi się to, że proponowane narzędzia można zastosować do uczenia każdego języka. 

 Magdalena  jest nauczycielką niemieckiego,

obecnie pracuje dla Volkswagena w Meksyku,

ucząc właśnie niemieckiego

Maria Kulis

Kurs spełnił, a nawet przeszedł moje oczekiwania. Spodziewałam się uzyskać dzięki niemu solidną dawkę konkretnych, praktycznych wskazówek dotyczących uczenia języków obcych online - i z taką wiedzą go ukończyłam. Ponadto dowiedziałam się, w jaki sposób dokształcać się w dziedzinie e-learningu, efektywnie organizować swoją pracę, zarządzać uczniami, a co było dla mnie największym odkryciem - jak prosto wprowadzić do relacji nauczyciel-uczeń elementy podejścia biznesowego. Polecam ten kurs każdemu, kto chce rozpocząć pracę jako profesjonalny nauczyciel języków online!

Maria jest lektorką i autorką bloga Powiedz mnie.

Poznaj opinie moich kursantów online:

Wojciech Wiśniewski

"Każde zajęcia są przygotowane w sposób bardzo profesjonalny. Karolina znakomicie potrafi motywować do nauki, co jest bardzo ważne, szczególnie gdy ta nauka trwa przez dłuższy okres czasu a nie tylko przez parę miesięcy. Cenię sobie również samą formę nauki przez Internet, ponieważ podczas zajęć czuję się komfortowo w własnym domu, a termin zajęć mogę dostosować indywidualnie do mojego harmonogramu."

Katarzyna Pęciniak

"Pośród rożnych lektorów z którymi się uczyłam, Karolina wyróżnia się jako lektorka zaznajomiona z różnymi dziedzinami nauki, techniki, biznesu. Nie uczy tylko języka, ale wciąga w dyskusję o bieżących trendach ekonomicznych, technologicznych czy edukacyjnych. I to wcale nie jest nudne! Zawsze brakowało mi takiego życiowego podejścia, dlatego tak lubię uczyć się angielskiego z Karoliną. Polecam."

Marta Górazda

"Karolina jest nie tylko lektorem, ale też coachem językowym. Cały tok nauki ustawia pod cel ucznia -  dlaczego i czego chce się nauczyć, a nie tego, co narzucają gotowe kursy językowe. Zajęcia z nią są naprawdę mocno spersonalizowane i dopasowane do moich potrzeb. Zawsze dostaję też jasny feedback, co jest dobrze, a co do poprawy. Pracując z Karoliną czuć, że jest to jej prawdziwa pasja :)"

Waldemar Brożyna

"Karolina bardzo dobrze tłumaczy materiał i pomaga rozwiązywać wszelkie wątpliwości związane z językiem niderlandzkim, z którym spotykam się na co dzień. Stwarza bardzo przyjazną atmosferę, która jest dla mnie bardzo ważna. Dzięki Karolinie nabrałem pewności w mowie w języku niderlandzkim, której mi brakowało. Kontynuuję naukę u Karoliny, ponieważ czuję, że robię bardzo duże postępy."


Kurs w promocyjnej* cenie 279 PLN.

*cena promocyjna obowiązuje do 9 października 2018.

Kupuję "Warsztat lektora online"


W razie pytań napisz do mnie: kontakt@slowlingo.pl